Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości kontakt24

WCL-GS-194 Sopot, Sopot Dolny - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

***ATRAKCYJNA CZĘŚĆ DOLNEGO SOPOTU***BARDZO DOBRA LOAKLIZACJA DLA INWESTORÓW, DEVELOPERÓW***
**OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE.**

****DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 6400m2., POD APART-HOTEL, MIESZKANIA, możliwość pobudowania na ok 10 tyś. m2. powierzchni użytkowych,  OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO**** 
działka znajduje się blisko morza, głównego deptaka. 

Informacja: Wskazane miejsce na mapce, nie jest miejscem lokalizacji działki.

DZIAŁKA BUDOWLANA DLA DEVELOPERÓW, INWESTORÓW W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI DOLNEGO SOPOTU, POTENCJAŁ NA BARDZO DOBRĄ INWESTYCJĘ.
MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT.
MEDIA NA DZIAŁCE.

ZARYS LOKALIZACYJNY DOLNEGO SOPOTU:
Zabudowa Dolnego Sopotu. 
Charakterystyczne elementy zabudowy dolnej części Sopotu związane są przede wszystkim z działalnością uzdrowiskową, którą na tych terenach zapoczątkował doktor Haffner, a następnie kontynuowała ją jego rodzina. Pierwsze budynki powstawały w bliskim sąsiedztwie Placu
Zdrojowego oraz ulicy Powstańców Warszawy.

Jeszcze w połowie XIX wieku, dzisiejsza ulica Bohaterów Monte Cassino opisywana była jako praktycznie niezabudowana w swoim środkowym odcinku, gdzie rozciągały się ogromne połacie łąk. Sytuacja ta zaczęła zmieniać się z początkiem wieku dwudziestego, kiedy to Sopot przeżył najdynamiczniejszy okres swojego rozwoju.

Zabudowa zaczęła wkraczać na sąsiednie tereny, a jej przeważającym elementem były niewysokie domki z obszernymi werandami, przeznaczone głównie do zamieszkania w okresie letnim. Dopiero później wznoszono pierwsze kamienice umożliwiające całoroczny użytek.

Obecnie, Dolny Sopot jest jedną z najnowocześniejszych dzielnic całego miasta, w której spotkamy szereg nowych osiedli, apartamentów oraz budynków o podwyższonym standardzie. Jako, że jest to główna dzielnica turystyczna metropolii, praktycznie w ogóle nie znajdziemy tutaj stałych mieszkańców. Zdecydowana większość budynków przeznaczona jest pod lokale usługowe lub kwatery noclegowe.

Najbardziej charakterystyczne elementy Dolnego Sopotu

Najważniejsze miejsca w Dolnym Sopocie stanowią jednocześnie wizytówkę całego miasta. Mowa tutaj między innymi o Molo, Grand Hotelu oraz Ulicy Bohaterów Monte Cassino, która jest głównym deptakiem Sopotu, całkowicie wyłączonym z ruchu samochodów. To właśnie tutaj natkniemy się na niezmierzoną ilość straganów z pamiątkami, ulicznych artystów, wyśmienite restauracje oraz kluby nocne.

W Sopocie Dolnym spotykamy się również z jednymi z najstarszych budynków całego miasta, w skład których wchodzą kilkusetletnie kamieniczki, regularnie odnawiane i modernizowane, dzięki czemu Monciak oraz jego okolice zyskują na swojej ogólnej prezencji.

Komunikacja

Mieszkańcy Sopotu Dolnego z pewnością czerpią rozliczne korzyści z faktu, że jest to najbardziej turystyczna część miasta. Widać to między innymi po sieci dróg oraz komunikacji publicznej, która jest tutaj naprawdę mocno rozwinięta.

Skorzystać można nie tylko z kilku stacji SKM, ale również kilkunastu różnych linii autobusowych rozjeżdżających się we wszystkie ze stron Trójmiasta. Dla wygody turystów oraz mieszkańców udostępniane są również linie nocne, które przydają się szczególnie w okresie, kiedy sezon letni jest w pełni.
OFERTA GODNA POLECENIA I UWAGI!
***CLASON NIERUCHOMOŚĆI ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ doradztwem inwestycyjnym***

,,CLASON NIERUCHOMOŚCI”- zapewnia dbałość, doradztwo i zabezpieczenie interesów obu Stron.
Chętnie udzielę dodatkowych informacji oraz zapraszam na prezentację,
pośrednik odpowiedzialny za ofertę, tel. 607-30-30-97.
W momencie kontaktu telefonicznego, proszę o podanie lokalizacji.
Zapraszam.

,,CLASON NIERUCHOMOŚCI” - bezpłatnie pomaga w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, spośród KILKUDZIESIĘCIU sprawdzonych banków, wybierając indywidualnie najlepszą ofertę  kredytowania. Prowadzimy klienta od początku do momentu podpisania umowy kredytowej.


 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Szczegóły oferty

Symbol oferty WCL-GS-194
Lokalizacja Sopot, Sopot Dolny
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 6 400,00 m²
Cena 26 000 000 PLN
Cena/m2 4062.50 PLN

Nieruchomość

Standard
Zagosp. działki zagospodarowana
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie działki zabudowane
Położenie centrum
Prąd na działce
Kanalizacja miejska