Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości kontakt24

Aranżacja wnętrz

Można by powiedzieć, że domy, mieszkania, biura i inne nieruchomości „składają się” tak naprawdę z dwóch elementów: lokalizacji i aranżacji. Dogodna lokalizacja to połowa sukcesu, ale to wyposażenie i styl przesądzają o tym, czy dany obiekt realizuje swoje cele i spełnia oczekiwania użytkowników lub mieszkańców. Pięknie i funkcjonalnie zaaranżowane nieruchomości zyskują wyższą atrakcyjność – to oznacza, że po wynajęciu lub zakupie domu, mieszkania lub biura mogą Państwo szybko zwiększyć jego wartość dzięki skorzystaniu z usługi Aranżacji wnętrz.

CLASON NIERUCHOMOŚCI stale współpracuje z uznanymi projektantami, którzy przygotują dla Państwa wizualizację, a także – na życzenie – będą nadzorować prace nad realizacją projektu. Tę usługę polecamy także tym Klientom, którzy chcą podwyższyć wartość nieruchomości przed zaoferowaniem jej na sprzedaż lub na wynajem.

Dzięki odpowiedniej aranżacji mogą Państwo uzyskać także optymalne warunki w mieszkaniu lub domu – stworzyć przytulną atmosferę, sprzyjającą wypoczynkowi i relaksowi, a jednocześnie zwiększyć funkcjonalność pomieszczeń.

Także w przypadku biur właściwa aranżacja decyduje o ergonomii biura i sprzyja koncentracji. W przypadku sal konferencyjnych i innych pomieszczeń przeznaczonych do spotkań ułatwia prowadzenie rozmów w większym gronie. W lokalach usługowych i handlowych buduje prestiż.

Dla każdej aranżacji przygotowujemy wizualizację, która ułatwia Klientowi wyobrażenie sobie przyszłego wyglądu wnętrza. Nasze usługi obejmują:

  • Aranżację wnętrz domów, lokali mieszkalnych, biur i innych pomieszczeń komercyjnych.
  • Aranżację mieszkań pokazowych dla deweloperów.
  • Tworzenie wizualizacji wnętrz.
  • Realizację projektów, włącznie z dostarczeniem całego wyposażenia (mebli, materiałów wykończeniowych, dekoracji).