Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości kontakt24

Współpraca

W CLASON NIERUCHOMOŚCI cenimy jakość i solidność. Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z Deweloperami i Właścicielami obiektów (lokali), którzy podzielają te ważne dla nas wartości. Zawsze ukierunkowujemy się na stałą współpracę i wspólne budowanie wartości biznesowej Państwa obiektów.

Kojarzymy osoby poszukujące domów, mieszkań i lokali użytkowych z Deweloperami i Właścicielami, którzy mogą zaoferować nieruchomości spełniające konkretne kryteria. Ze względu na bardzo precyzyjną identyfikację potrzeb Klientów o wiele skuteczniej dobieramy oferty – dzięki czemu Klienci szybciej podejmują decyzję o zakupie nieruchomości i są z niej w pełni zadowoleni.  W ten sposób znacząco skracamy czas reakcji potencjalnych odbiorców na Państwa ogłoszenie i zwiększamy szanse na zawarcie transakcji sprzedaży.

Działalność CLASON NIERUCHOMOŚCI obejmuje także doradztwo. Możemy wykonać dla Państwa unikalną usługę Home stagingu, przekazując wskazówki i doradzając, jaką (drogą niewielkich zmian) ponieść wartość nieruchomości, by korzystniej ją sprzedać. Na Państwa życzenie zakres doradztwa możemy rozszerzyć o wykonanie konkretnego projektu zmian.