Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości kontakt24

O firmie

CLASON NIERUCHOMOŚCI to marka stworzona od postaw z myślą o oczekiwaniach i potrzebach nowoczesnego rynku nieruchomości. W naszej pracy podkreślamy zawsze, że na udaną transakcję składa się wiele czynników. Z tego względu dbamy o kompleksowość oferty i jej precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Z taką samą precyzją i zaangażowaniem kształtujemy także warunki współpracy z naszymi Partnerami biznesowymi.

CLASON NIERUCHOMOŚCI zbiera, gromadzi i przetwarza własną bazę ofert, dotyczących sprzedaży i najmu nieruchomości – dzięki temu na każde Państwa zapytanie przedstawiamy konkretne, starannie wyselekcjonowane oferty. Realizujemy także zlecenia związane z budową domów jednorodzinnych, włącznie z ich wykończeniem i wyposażeniem. Inwestorom oferujemy usługi pośrednictwa w poszukiwaniu lokali, obiektów i działek, a także doradzamy przy ich zakupie, reprezentując Inwestora w kontaktach z właścicielem nieruchomości.

We współpracy z Deweloperami i Właścicielami dbamy natomiast o odpowiednią prezentację oferty i – dzięki gruntownej znajomości rynkowych trendów - skutecznie poszukujemy nabywców. Doradzamy także, jak sprawić, by wartość i atrakcyjność nieruchomości wzrosła.

Partnerska współpraca ze specjalistami z branży finansowej sprawia, że nasi Klienci mogą uzyskać profesjonalne doradztwo także w kwestii kredytów na zakup mieszkania, domu, działki lub lokalu. Dlatego – korzystając z oferty CLASON NIERUCHOMOŚCI – mogą Państwo kompleksowo zrealizować swoje plany – począwszy od wyboru nieruchomości, poprzez pozyskanie jej finansowania, aż po transakcję kupna-sprzedaży. W celu zapewnienia Państwu jeszcze większego bezpieczeństwa transakcji, wykupiliśmy dla CLASON NIERUCHOMOŚCI polisę OC.