Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Fundament wartości

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości kontakt24

Budowa domów

Szukają Państwo domu, mieszkania lub działki, ale wszystkie dotychczas sprawdzone oferty okazały się nietrafione? Klientom o bardzo sprecyzowanych oczekiwaniach związanych z własnym „M” dajemy dodatkowy wybór: budowę domu pod klucz. To opcja cenowo zbliżona do zakupu nieruchomości, ale znacznie elastyczniejsza.

Usługi CLASON NIERUCHOMOŚCI w zakresie budowy domów obejmują wszystkie etapy inwestycji:

PROJEKTOWANIE
Projekt domu przygotowywany jest przez doświadczonych architektów, zgodnie z najnowszymi wzorcami i trendami. Projektowane przez nas budynki są energooszczędne, doskonale dopasowane do uwarunkowań terenu (w tym – dostępu do dziennego światła) i potrzeb przyszłych mieszkańców.  Jeśli mają już Państwo gotowy projekt – przechodzimy od razu do kolejnego etapu.

REALIZACJA
To w pierwszej kolejności sprowadzenie materiałów, zorganizowanie placu budowy, zatrudnienie ekipy budowlanej i stały nadzór nad jej pracą. Każdy szczegół Państwa inwestycji jest kontrolowany przez fachowców, a wykorzystane materiały charakteryzują się najwyższą jakością. Dom wznosimy do stanu surowego i – jeśli sobie Państwo tego życzą – przechodzimy do kolejnego etapu, czyli:

WYKOŃCZENIA
Tynkowanie, malowanie, układanie podłóg i kafelek, podłączanie instalacji, montaż okien i drzwi – dzięki tym pracom Państwa lokum przechodzi od stanu surowego do stanu pod klucz. Nasi Klienci mogą korzystać z doradztwa profesjonalnych architektów i projektantów wnętrz, którzy przedstawią im projekt wraz z wizualizacjami, a następnie będą nadzorować jego realizację. Tę współpracę możemy kontynuować na kolejnym etapie, jakim jest:

WYPOSAŻENIE
Tak, CLASON NIERUCHOMOŚCI w zakresie budowy domów może zaoferować także dostarczenie i montaż (tam, gdzie jest to potrzebne) wyposażenia. Polecamy Państwu profesjonalne ekipy fachowców, którzy zajmują się białym  montażem, zamawiają, przywożą i ustawiają w mieszkaniu wybrane przez Państwa meble, a nawet oświetlenie i sprzęt elektroniczny lub AGD. Efekt? Po odbiorze kluczy wprowadzają się Państwo do w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania.

Nasza współpraca z Państwem może obejmować dowolne etapy wskazane powyżej – zarówno zakres, jaki i terminy prac dopasowujemy ściśle pod kątem oczekiwań Klientów. Dbamy o optymalne i efektywne wykorzystanie określonego przez Państwa budżetu. Zachęcamy do kontaktu z Biurem CLASON NIERUCHOMOŚCI – nasz doradca nieruchomości wskaże Państwu konkretne możliwości, aby ułatwić wybór między budową a zakupem nieruchomości.